O FIRMIE

Doskomp jest dynamiczną firmą, działającą w branży informatycznej od 1989 roku. Nasza dobra marka i silna pozycja na rynku są wynikiem ponad 20-letniego doświadczenia w tworzeniu i wdrażaniu oprogramowania dla administracji publicznej oraz przedsiębiorstw. 

Naszą misją jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań informatycznych ułatwiających codzienną pracę w Twojej organizacji.

 

o firmie

Budujemy przyjazne, długotrwałe i wzajemnie korzystne relacje z Klientami. Chcemy być postrzegani na rynku jako firma profesjonalna i rzetelna. Naszą wizytówką są rekomendacje Urzędów, które skorzystały z naszych rozwiązań.

Nasze autorskie produkty Budżet JST Plus oraz system Planowania i realizacji budżetu są nowoczesnymi powiązanymi systemami pozwalającymi na ułatwienie i automatyzację czynności związanych z przygotowaniem aktualnych sprawozdań budżetowych Urzędu i jednostek oraz zarządzanie skomplikowanym procesem realizacji budżetu oraz zmian w budżecie.

Przywiązujemy szczególną wagę do wsparcia naszych Klientów w obsłudze oprogramowania, które oferujemy.

Nasi doświadczeni Konsultanci zapewniają Państwu pomoc merytoryczno-techniczną w zakresie eksploatacji naszych produktów poprzez: wizyty powdrożeniowe, szkolenia wstępne i uzupełniające, wsparcie poprzez telefon, e-mail oraz komunikatory internetowe.

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i propozycje rozwoju oferowanych przez nas rozwiązań. Osoby zainteresowane współpracą z doświadczoną firmą, zapraszamy do działu Praca gdzie możecie Państwo zapoznać się z ofertami pracy oraz przesłać swoją aplikację.