SYSTEMY DEDYKOWANE

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, budujemy dedykowane oprogramowanie do wspomagania procesów zachodzących w przedsiębiorstwach oraz w organach państwowych i samorządowych. Pomagamy w zidentyfikowaniu procesów, które można zautomatyzować lub też znacząco uprościć. Budujemy wspólnie z Klientami specyfikację wymagań, a następnie zgodnie z najlepszymi światowymi praktykami i metodologiami realizujemy projekt oprogramowania. Po zakończeniu wdrożenia oprogramowania utrzymujemy je, serwisujemy i rozwijamy. Realizujemy w ten sposób pełen cykl budowy dedykowanego oprogramowania bazującego na potrzebach indywidualnych Klienta.

Do budowy oprogramowania wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia. Naszym Klientom do obsługi systemu wystarczy przeglądarka internetowa, zainstalowana na komputerze lub urządzeniu mobilnym jak smartphone, czy tablet. Dzięki temu dostęp do oprogramowania dla Klienta jest niczym nieograniczony, możliwy 24 godziny na dobę oraz zabezpieczony równie mocno, jak internetowe konto bankowe. W specyficznych warunkach budujemy również systemy w architekturze klient – serwer.

Wykonywanie systemów dedykowanych zlecali nam: Ministerstwo Finansów, Totalizator Sportowy Lotto, FinLife, LG Petro Bank, Bank Przemysłowy i wiele innych firm oraz instytucji.


centrum aplikacji